פורום BeOK

סיבוכים בפורום - מומלץ ללחוץ על התמונה המקבילה מימין, לראות את הפוסט המלא. לחץ כאן לפורום.הפוסטים הבאים מסודרים בסדר כרונולוגי, כאשר השאלה הראשונה היא החדשה ביותר. פוסטים אלו הם משנת 2010 בלבד. בפורום ניתן לדפדף לתאריכים קודמים יותר.


"אחרי הברית הוא בכה המון ובכי מר מאוד, התקשרנו למוהל והוא אמר לתת לו אקמולי. נתנו לו והוא באמת נרגע ונרדם. היום התחבושת נפלה לבד רק שהבעיה שחתיכה נדבקה סביב עטרה ואנחנו לא מצליחים להסיר."כי הזמן שבעלי מנסה להתקרב לאזור התינוק מתחיל לבכות ואם לא נוגעים בזה הוא לא בוכה, כלומר השתן לא צורב לו.

"שלום, בני בן שנה. אני לא בטוחה אם הברית שהוא עבר תקין. הפין לא נראה וצריך לדחוף את העור למטה כדי שהוא ייראה." "אל איזה רופא עליי לפנות שיבדוק אם זה תקין (לי נראה שחתכו פחות מדי) לאורולוג או כירורג ?""בני כבר בן שנה.נראה כאילו יש עודף עור מתחת לכובע, כמו חלק שלא קשור ,שגם בזיקפה הוא בולט.זה כנראה רק בעיה אסטטית(או שלא?) "לא לבצע ברית מילה אצל הרופא הנ"ל בשום פנים ואופן !!! אלא אם אתם רוצים 5 דקות שלמות של סבל התינוק ועוד אח"כ לעשות ברית חדשה כדי לתקן את הנזק שנעשה על ידי הגניקולוג הנ"ל!


"מה מסמנות רעידות אצל תינוק כמה שעות לאחר הברית?"


"שמתי לב שכשאני מסירה את החיתול הוא עושה פיפי לכיוון מעלה ואחורה כשלפני כן הוא היה עושה פיפי קדימה ("בקשת" מה שנקרא...). שאלותי - 1. האם מתן פיפי אחורנית הוא אינידקציה לעיוות של הפין?" - נקודה לקוראים - זהו תיאור קלאסי של תסביב הפין - סיבוך של ברית מילה.
צצקס הרס את איבר מינו מה ניתן לעשות. ביצענו תיקון ברית עקב עודף עורלה אצל צצקס ליפני כ 5 שנים היום וכבר ליפני שנים המצב שקיים חוסר אדיר של עור כתוצאה של חיתוך יתר מעל 3.5 סמ לילד בן שנה נכון להיום הזיקפה רובה באה מעור האשכים מעל 50 אחוז ולאחריה עור האשכים נותר ארוך ומדולל מה ניתן לעשות מילבד השתלה של עור כי מתיחה לא אופציה כי אין עור לימתוח.

"בני עבר ברית מילה לפני יומיים אחרי הברית נותן שתן, אבל זה נראה שהשתן יוצא משני חורים שעל הפין. מה זה אומר?"


"בני בן חמישה חודשים. בביקור אצל רופאת ילדים (בעניין אחר) היא הסבה את תשומת ליבי לכך שחלק קטן מעור הפין נדבק כלפי ראש הפין, מה שיוצר טבעת לא סימטרית. היא אמרה שהדבר יסתדר מעצמו בקיום יחסי המין הראשונים שלו, או לפני כן, כשהפין יעמוד" - נקודה לקוראים - קשקוש גדול.הלינק הבא מויקיפידה. זהירות ישנה תמונה של פין עם הבעיה הנפוצה(!) הזו - לחצו כאן ללינק - Skin Bridge

"האם יש משחה המונעת הדבקות ערלה או המסייעת בהפרדות ההידבקות (נראה שנותרו כמה מילימטרים של הידבקות בקצה התחתון של העטרה)" - נקודה לקוראים זוהי דוגמא נוספת להשלכות המילה. הלינק הבא מויקיפידה. זהירות ישנה תמונה של פין עם הבעיה הנפוצה(!) הזו - לחצו כאן ללינק - Skin Bridge


"בננו בן חודשיים וחצי. פנינו לאורולוג ילדים היות ומראה הפין לא נראה לנו תקין.  בבדיקה אמר האורולוג כי הפין מסובב ב-60 מעלות וכי מתחת לכיפה יש שארית של עור העורלה." נקודה לקוראים - שוב תופעה של תסביב הפין.